Generální partner - Skupina ČEZ

Zápasy juniorů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: 1. liga juniorů

17.9.2017 - 10:00h
Karlovarsko - Plzeň
3:0 (18,16,9)
17.9.2017 - 14:00h
Karlovarsko - Plzeň
2:3 (22,21,-22,-23,-14)
30.9.2017 - 10:00h
Orion - Karlovarsko
30.9.2017 - 14:00h
Orion - Karlovarsko
14.10.2017 - 09:00h
Jirkov - Karlovarsko
14.10.2017 - 13:00h
Jirkov - Karlovarsko
28.10.2017 - 10:00h
Kladno - Karlovarsko
28.10.2017 - 14:00h
Kladno - Karlovarsko
11.11.2017 - 09:00h
Karlovarsko - Sokolov
11.11.2017 - 13:00h
Karlovarsko - Sokolov
18.11.2017 - 10:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
18.11.2017 - 14:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
16.12.2017 - 09:00h
Plzeň - Karlovarsko
16.12.2017 - 13:00h
Plzeň - Karlovarsko
20.1.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Orion
20.1.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Orion
3.2.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Jirkov
3.2.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Jirkov
17.2.2018 - 11:00h
Karlovarsko - Kladno
17.2.2018 - 15:00h
Karlovarsko - Kladno
3.3.2018 - 10:00h
Sokolov - Karlovarsko
3.3.2018 - 14:00h
Sokolov - Karlovarsko
18.3.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B
18.3.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B

Zápasy kadetů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: extraliga kadetů
1. extraligový trurnaj - pořadatel VSC Zlín

24.9.2016 - 09:00h
Zlín - Nový Jičín
3:0 (14,17,16)
24.9.2016 - 11:00h
Karlovarsko - Sl. Liberec
1:3 (-20,20,-18,-17)
24.9.2016 - 13:00h
Nový Jičín - Sl. Liberec
0:3 (-22,-19,-15)
24.9.2016 - 16:00h
Zlín - Karlovarsko
3:0 (13,12,20)
25.9.2016 - 09:00h
Karlovarsko - Nový Jičín
0:3 (-23,-14,-9)
25.9.2016 - 11:00h
Sl. Liberec - Zlín
0:3 (-20,-9,-14)

2. extraligový trurnaj, pořadatel Bosch České Budějovice

22.10.2016 - 14:30h
Česká Třebová - Brno B
3:0 (15,16,17)
22.10.2016 - 14:30h
České Budějovice - Karlovarsko
3:0 (12,14,23)
22.10.2016 - 16:30h
Karlovarsko - Česká Třebová
0:3 (-18,-9,-17)
22.10.2016 - 16:30h
Příbram - Brno B
3:0 (15,16,20)
22.10.2016 - 18:30h
Příbram - České Budějovice
0:3 (-30,-20,-21)
23.10.2016 - 09:00h
České Budějovice - Česká Třebová
3:1 (19,12,-20,21)
23.10.2016 - 09:00h
Brno B - Karlovarsko
1:3 (14,-22,-20,-22)
23.10.2016 - 12:00h
Brno B - České Budějovice
1:3 (24,-11,-18,-18)
23.10.2016 - 12:00h
Česká Třebová - Příbram
2:3 (18,-20,18,-17,-17)
23.10.2016 - 15:00h
Karlovarsko - Příbram
0:3 (-20,-18,-19)

3. extraligový trurnaj, pořadatel TJ Spartak Velké Meziříčí

12.11.2016 - 10:00h
Velké Meziříčí - Svitavy
3:0 (14,12,15)
12.11.2016 - 12:00h
Ústí n. L. - Opava
3:0 (24,15,25)
12.11.2016 - 14:00h
Karlovarsko - Svitavy
0:3 (-10,-17,-12)
12.11.2016 - 16:00h
Velké Meziříčí - Ústí n. L.
3:0 (15,17,16)
12.11.2016 - 18:00h
Karlovarsko - Opava
1:3 (-16,-25,19,-21)
13.11.2016 - 09:00h
Svitavy - Ústí n. L.
1:3 (14,-18,-23,-20)
13.11.2016 - 11:00h
Velké Meziříčí - Karlovarsko
3:0 (20,17,13)
13.11.2016 - 13:00h
Opava - Svitavy
1:3 (19,-20,-27,-18)
13.11.2016 - 15:00h
Ústí n. L. - Karlovarsko
3:0 (15,20,14)
13.11.2016 - 17:00h
Opava - Velké Meziříčí
0:3 (-20,-14,-13)

4. extraligový trurnaj, pořadatel TJ Nový Jičín

26.11.2016 - 10:00h
Nový Jičín - Opava
3:1 (-23,21,17,18)
26.11.2016 - 13:00h
Sl. Liberec - Brno B
3:0 (18,17,22)
26.11.2016 - 13:00h
Karlovarsko - Opava
3:0 (17,19,23)
26.11.2016 - 16:00h
Karlovarsko - Brno B
1:3 (-11,22,-15,-22)
26.11.2016 - 16:00h
Nový Jičín - Sl. Liberec
3:1 (-21,21,24,20)
27.11.2016 - 09:00h
Nový Jičín - Karlovarsko
3:0 (17,11,24)
27.11.2016 - 09:00h
Opava - Sl. Liberec
0:3 (-24,-20,-17)
27.11.2016 - 11:30h
Sl. Liberec - Karlovarsko
3:1 (-23,11,18,23)
27.11.2016 - 11:30h
Brno B - Opava
3:1 (15,22,-13,22)
27.11.2016 - 14:00h
Brno B - Nový Jičín
1:3 (-22,21,-20,-24)

4. extraligový trurnaj, pořadatel Happy Sport Opava

21.1.2017 - 10:00h
Opava - Svitavy
1:3 (-16,-18,24,-23)
21.1.2017 - 13:00h
Karlovarsko - Svitavy
0:3 (-21,-13,-18)
21.1.2017 - 13:00h
Hradec Králové - Brno B
1:3 (21,-15,-27,-13)
21.1.2017 - 16:00h
Karlovarsko - Brno B
0:3 (-23,-18,-20)
21.1.2017 - 16:00h
Opava - Hradec Králové
3:1 (-28,25,19,14)
22.1.2017 - 09:00h
Svitavy - Hradec Králové
3:2 (21,-21,-22,17,11)
22.1.2017 - 09:00h
Opava - Karlovarsko
3:0 (18,22,19)
22.1.2017 - 11:30h
Hradec Králové - Karlovarsko
3:0 (17,16,18)
22.1.2017 - 11:30h
Brno B - Svitavy
1:3 (-14,-13,19,-24)
22.1.2017 - 14:00h
Brno B - Opava
2:3 (-11,-19,22,19,-9)

Zápasy žáků

Soutěž: krajský přebor

30.11.2016 - 17:00h
VK Karlovarsko A - Volejbal Sokolov
1:2 (-20,19,-14)
30.11.2016 - 17:45h
VK Karlovarsko B - Volejbal Sokolov
0:2 (-13,-12)
30.11.2016 - 18:30h
VK Karlovarsko A - VK Karlovarsko B
2:0 (15,17)
15.1.2017 - 09:00h
VK Karlovarsko A - Volejbal Sokolov
15.1.2017 - 10:00h
VK Karlovarsko B - Volejbal Sokolov
15.1.2017 - 11:00h
VK Karlovarsko A - VK Karlovarsko B
28.2.2017 - 09:00h
VK Karlovarsko A - Volejbal Sokolov
28.2.2017 - 10:00h
VK Karlovarsko B - Volejbal Sokolov
28.2.2017 - 11:00h
VK Karlovarsko A - VK Karlovarsko B

Partneři klubu

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací