Generální partner - Skupina ČEZ

Zápasy juniorů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: 1. liga juniorů

22.9.2018 - 10:00h
Kladno - Karlovarsko
1:3 (-20,-18,22,-16)
22.9.2018 - 14:00h
Kladno - Karlovarsko
1:3 (-19,19,-15,-24)
29.9.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Plzeň
3:1 (22,-15,16,18)
29.9.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Plzeň
3:1 (17,22,-21,19)
13.10.2018 - 12:00h
Orion - Karlovarsko
3:1 (23,18,-20,16)
13.10.2018 - 16:00h
Orion - Karlovarsko
1:3 (20,-25,-23,-18)
27.10.2018 - 11:00h
Karlovarsko - Č. Krumlov
3:0 (14,21,23)
27.10.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Č. Krumlov
3:0 (22,15,19)
10.11.2018 - 09:00h
Dansport - Karlovarsko
0:3 (-16,-9,-13)
10.11.2018 - 13:00h
Dansport - Karlovarsko
1:3 (-19,17,-17,-20)
24.11.2018 - 10:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
1:3 (-19,-13,20,-18)
24.11.2018 - 14:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
0:3 (-21,-18,-25)
8.12.2018 - 11:00h
Karlovarsko - Sokolov
3:0 (20,17,21)
8.12.2018 - 15:00h
Karlovarsko - Sokolov
3:1 (16,17,-22,13)
13.1.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Kladno
3:1 (-23,14,23,17)
13.1.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Kladno
3:1 (22,-22,22,17)
20.1.2019 - 09:00h
Plzeň - Karlovarsko
2:3 (-23,22,-14,24,-12)
20.1.2019 - 13:00h
Plzeň - Karlovarsko
2:3 (23,26,-20,-20,-10)
27.1.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Orion
3:0 (16,22,22)
27.1.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Orion
1:3 (12,-23,-21,-21)
16.2.2019 - 10:00h
Č. Krumlov - Karlovarsko
0:3 (-15,-19,-17)
16.2.2019 - 14:00h
Č. Krumlov - Karlovarsko
0:3 (-15,-19,-12)
23.2.2019 - 11:00h
Karlovarsko - Dansport
3:1 (10,21,-23,16)
23.2.2019 - 15:00h
Karlovarsko - Dansport
3:0 (20,16,18)
17.3.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B
3:1 (8,-23,20,20)
17.3.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B
3:1 (21,17,-25,18)
23.3.2019 - 11:00h
Sokolov - Karlovarsko
23.3.2019 - 15:00h
Sokolov - Karlovarsko

Zápasy kadetů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: extraliga kadetů
1. extraligový turnaj - pořadatel VK Dukla Liberec

20.10.2018 - 10:00h
Ústí n. L. - Liberec
0:3 (-18,-19,-15)
20.10.2018 - 12:00h
Č. Budějovice - Karlovarsko
3:0 (17,15,19)
20.10.2018 - 14:00h
Nový Jičín - Ústí n. L.
3:0 (22,19,22)
20.10.2018 - 16:00h
Liberec - Č. Budějovice
3:1 (21,-20,23,18)
20.10.2018 - 18:00h
Nový Jičín - Karlovarsko
3:0 (19,21,17)
21.10.2018 - 09:00h
Ústí n. L. - Č. Budějovice
0:3 (-17,-16,-11)
21.10.2018 - 11:00h
Liberec - Nový Jičín
3:0 (15,18,26)
21.10.2018 - 13:00h
Karlovarsko - Ústí n. L.
1:3 (-23,21,-16,-24)
21.10.2018 - 15:00h
Č. Budějovice - Nový Jičín
1:3 (29,-22,-17,-19)
21.10.2018 - 17:00h
Karlovarsko - Liberec
0:3 (-13,-7,-13)

2. extraligový trurnaj - pořadatel VK Karlovarsko

17.11.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Ústí n. L.
0:3 (-16,-8,-15)
17.11.2018 - 10:00h
Blue Volley - Prosek
3:1 (18,19,-17,21)
17.11.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Blue Volley
0:3 (-14,-18,-13)
17.11.2018 - 14:00h
Ústí n. L. - Prosek
0:3 (-21,-11,-14)
18.11.2018 - 09:00h
Prosek - Karlovarsko
3:0 (23,19,12)
18.11.2018 - 09:00h
Ústí n. L. - Blue Volley
3:0 (18,20,15)

3. extraligový trurnaj - pořadatel Green Volley Beskydy

2.2.2019 - 14:00h
Beskydy - Karlovarsko
3:0 (13,14,10)
2.2.2019 - 14:00h
Česká Třebová II - Blue Volley
0:3 (-9,-20,-20)
2.2.2019 - 17:00h
Karlovarsko - Blue Volley
0:3 (-11,-7,-17)
2.2.2019 - 17:00h
Beskydy - Česká Třebová II
3:1 (14,-20,19,22)
3.2.2019 - 09:00h
Česká Třebová II - Karlovarsko
3:0 (9,12,19)
3.2.2019 - 11:00h
Blue Volley - Beskydy
3:1 (14,23,-13,14)

4. extraligový trurnaj - pořadatel SK Volejbal Ústí nad Labem

2.3.2019 - 12:00h
Ústí n. L. - Karlovarsko
3:2 (19,-22,11,-23,11)
2.3.2019 - 14:00h
Česká Třebová II - Prosek
3:2 (-20,-22,24,18,12)
2.3.2019 - 16:00h
Ústí n. L. - Česká Třebová II
3:0 (21,17,20)
2.3.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Prosek
1:3 (-23,-18,22,-19)
3.3.2019 - 09:00h
Prosek - Ústí n. L.
2:3 (-21,19,-12,23,-9)
3.3.2019 - 11:00h
Karlovarsko - Česká Třebová II
0:3 (-17,-19,-20)

5. extraligový trurnaj - pořadatel TJ Sokol Česká Třebová II

30.3.2019 - 12:00h
Česká Třebová II - Karlovarsko
30.3.2019 - 14:00h
Beskydy - Prosek
30.3.2019 - 16:00h
Karlovarsko - Prosek
30.3.2019 - 18:00h
Česká Třebová II - Beskydy
31.3.2019 - 09:00h
Beskydy - Karlovarsko
31.3.2019 - 11:00h
Prosek - Česká Třebová II

Zápasy žáků

Zápasy dosud nezveřejněny ze strany Českého volejbalového svazu.

Partneři klubu

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací