Generální partner - Skupina ČEZ

Tabulka juniorů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: 1. liga juniorů

1. Odolena Voda
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
2. Zlín
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
3. České Budějovice
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
4. Příbram
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
5. Ostrava
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
6. Karlovarsko
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
7. Ústí nad Labem
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
8. Brno
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
9. Kladno
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
10. Praha
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
11. Liberec
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů
12. Beskydy
0 V / 0 P / 0:0 S / 0:0 M
0 bodů

Tabulka kadetů

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: extraliga kadetů
1. extraligový trurnaj - pořadatel VK Dukla Liberec

1. VK Dukla Liberec
4 V / 0 P / 12:1 S / 323:231 M
12 bodů
2. TJ Nový Jičín
3 V / 1 P / 9:4 S / 313:287 M
9 bodů
3. VK České Budějovice
2 V / 2 P / 8:6 S / 326:294 M
6 bodů
4. SK Volejbal Ústí nad Labem
1 V / 3 P / 3:10 S / 256:313 M
3 bodů
5. VK ČEZ Karlovarsko
0 V / 4 P / 1:12 S / 229:322 M
0 bodů

2. extraligový trurnaj - pořadatel VK Karlovarsko

1. SK Prosek Praha
2 V / 1 P / 7:3 S / 233:192 M
6 bodů
2. SK Volejbal Ústí nad Labem
2 V / 1 P / 6:3 S / 196:167 M
6 bodů
3. Blue Volley Ostrava
2 V / 1 P / 6:4 S / 220:203 M
6 bodů
4. VK ČEZ Karlovarsko
0 V / 3 P / 0:9 S / 138:225 M
0 bodů

3. extraligový trurnaj - pořadatel Green Volley Beskydy

1. Blue Volley Ostrava
3 V / 0 P / 9:1 S / 238:160 M
9 bodů
2. Green Volley Beskydy
2 V / 1 P / 7:4 S / 246:205 M
6 bodů
3. TJ Sokol Česká Třebová II
1 V / 2 P / 4:6 S / 204:210 M
3 bodů
4. VK ČEZ Karlovarsko
0 V / 3 P / 0:9 S / 112:225 M
0 bodů

4. extraligový trurnaj - pořadatel SK Volejbal Ústí nad Labem

1. SK Volejbal Ústí nad Labem
3 V / 0 P / 9:4 S / 292:241 M
7 bodů
2. TJ Sokol Česká Třebová II
2 V / 1 P / 6:5 S / 241:235 M
5 bodů
3. SK Prosek Praha
1 V / 2 P / 7:7 S / 293:300 M
5 bodů
4. VK ČEZ Karlovarsko
0 V / 3 P / 3:9 S / 232:282 M
1 bodů

5. extraligový trurnaj - pořadatel TJ Sokol Česká Třebová II

1. Green Volley Beskydy
3 V / 0 P / 9:2 S / 256:204 M
8 bodů
2. TJ Sokol Česká Třebová II
2 V / 1 P / 8:3 S / 259:206 M
7 bodů
3. SK Prosek Praha
1 V / 2 P / 3:7 S / 224:220 M
3 bodů
4. VK ČEZ Karlovarsko
0 V / 3 P / 1:9 S / 137:246 M
0 bodů

baráž o extraligu - pořadatel VK ČEZ Karlovarsko (hala Ostrov)

1. VK ČEZ Karlovarsko
4 V / 0 P / 12:4 S / 389:303 M
12 bodů
2. Volejbal Sokolov
3 V / 1 P / 10:3 S / 299:264 M
9 bodů
3. Kladno volejbal cz
2 V / 2 P / 7:8 S / 319:339 M
6 bodů
4. SK Volejbal Klatovy
1 V / 3 P / 5:10 S / 323:361 M
3 bodů
5. SK Dansport Praha
0 V / 4 P / 3:12 S / 306:369 M
0 bodů

Tabulka žáků

Soutěž: krajský přebor

1. Volejbal Sokolov
2 V / 0 P / 4:1 S / 110:84 M
5 bodů
2. VK ČEZ Karlovarsko A
1 V / 1 P / 3:2 S / 109:92 M
4 bodů
3. VK ČEZ Karlovarsko B
0 V / 2 P / 0:4 S / 57:100 M
0 bodů

Partneři klubu

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací