Generální partner - Skupina ČEZ

Soupiska juniorů

Zvolená sezóna
Martin Bárta - nahrávač

Martin Bárta
nahrávač

Tomáš Wenclowský - blokař

Tomáš Wenclowský
blokař

Tomáš Houda - smečař

Tomáš Houda
smečař

Jiří Škubal - univerzál

Jiří Škubal
univerzál

Tomáš Kubálek - blokař

Tomáš Kubálek
blokař

Filip Štěpán - nahrávač

Filip Štěpán
nahrávač

Radek Drahokoupil - smečař

Radek Drahokoupil
smečař

Vojtěch Stefanovič - blokař

Vojtěch Stefanovič
blokař

Jakub Karpíšek - univerzál

Jakub Karpíšek
univerzál

Jiří Stehlík - smečař

Jiří Stehlík
smečař

Lukáš Murin - smečař

Lukáš Murin
smečař

Martin Fišer - nahrávač

Martin Fišer
nahrávač

Viktor Skořepa - blokař

Viktor Skořepa
blokař

Adam Knopp - nahrávač

Adam Knopp
nahrávač

Pavel Bubelíni - smečař

Pavel Bubelíni
smečař

Tomáš Petrák - smečař, libero

Tomáš Petrák
smečař, libero

Soupiska kadetů

Ondřej Bílý -

Ondřej Bílý

Filip  Houda -

Filip Houda

Jaroslav Hliňák -

Jaroslav Hliňák

Jan Braum -

Jan Braum

Jaroslav Kropp -

Jaroslav Kropp

Ondřej Hladký -

Ondřej Hladký

Lukáš Libý -

Lukáš Libý

Vojtěch Panáček -

Vojtěch Panáček

Matěj Šťatský -

Matěj Šťatský

Kirill Vokhmintsev -

Kirill Vokhmintsev

Tomáš Wenclowský - blokař

Tomáš Wenclowský
blokař

Tomáš Houda - smečař

Tomáš Houda
smečař

Martin Fišer - nahrávač

Martin Fišer
nahrávač

Robert Abrahám -

Robert Abrahám

Adam Knopp - nahrávač

Adam Knopp
nahrávač

Soupiska žáků A

František Dedich -

František Dedich

Tomáš Houda -

Tomáš Houda

Filip Krofta -

Filip Krofta

Štěpán Mikule -

Štěpán Mikule

Tomáš Rada -

Tomáš Rada

Radek Tomšík -

Radek Tomšík

Tomáš Wenclowský -

Tomáš Wenclowský

Jakub Zapletal -

Jakub Zapletal

Soupiska žáků B

Marek Černý -

Marek Černý

Tomáš Davied -

Tomáš Davied

Marek Dolejš -

Marek Dolejš

Vít Holeček -

Vít Holeček

Filip Husák -

Filip Husák

Mikuláš Kvapil -

Mikuláš Kvapil

Adam Pivoda -

Adam Pivoda

Šimon Řeřicha -

Šimon Řeřicha

Štěpán Řeřicha -

Štěpán Řeřicha

Patrik Talacko -

Patrik Talacko

Jiří Tesař -

Jiří Tesař

Daniel Vyhnálek -

Daniel Vyhnálek

Soupiska barevného minivolejbalu

Tomáš Jirkovský -

Tomáš Jirkovský

Sebastian Stehlík -

Sebastian Stehlík

Radim Neumann -

Radim Neumann

Ondřej Hudeček -

Ondřej Hudeček

Lukáš Holub -

Lukáš Holub

Leonard Oeding -

Leonard Oeding

Vanda Merunová -

Vanda Merunová

Jiří Mašek -

Jiří Mašek

Jan Tetur -

Jan Tetur

Matěj Frantes -

Matěj Frantes

Dominik Lukáš -

Dominik Lukáš

Sofie Oeding -

Sofie Oeding

Vanesa Krýslová -

Vanesa Krýslová

Kristýna Hudečková -

Kristýna Hudečková

Šimon Řeřicha -

Šimon Řeřicha

Mirek Skalický -

Mirek Skalický

Štěpán Řeřicha -

Štěpán Řeřicha

Eliška Folvarčná -

Eliška Folvarčná

Tobiáš Schusser -

Tobiáš Schusser

Ivan Shcherbin -

Ivan Shcherbin

Diana Gedžieva -

Diana Gedžieva

Lucie Portašíková -

Lucie Portašíková

David Višnovský -

David Višnovský

Partneři klubu

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací