Generální partner - Skupina ČEZ

Se silným týmem Modřan po boji pouze 1 bod. O týden později s vedoucím týmem tabulky body 3

20. 11. 2019 (zdroj: text i foto: Vít Mašek, komentářů: )

B-tým po výhře nad Domažlicemi

V sobotu 9.11. jsme vyrazili na zápasy do Prahy. Čekal nás soupeř z Modřan. Na první zápas jsme měli posily z A týmu - Radka Baláže a Matyáše Džavoronoka. Jsme rádi, že s námi kluci jezdí a pomáhají nám ve velmi vyrovnané soutěži.

První zápas ovšem nebyl podle našich představ. Bezchybně hrající domácí nás drtili na bloku. Prakticky jsme se skoro neprosadili. V žádném setu jsme nedokázali soupeře přehrát a jasná prohra 0:3 byla pro nás studenou sprchou.

Po výborném občerstvení v místním baru jsme do druhého zápasu nastoupili bez kluků z A týmu. Soupeř také nasadil jinou sestavu než ráno. Po velkém boji jsme prohráli 2:3. Je třeba napsat, že jsme měli ve 4. setu 4 matchpointy, ale nedokázali jsme je proměnit. Celý druhý zápas jsme hráli hodně bojovně. Někteří hráči předvedli nejlepší výkony sezóny. Konkrétně Filip Král hrál skvělý zápas na bloku, Tomáš Petrák a Tomáš Mašek perfektně na liberu. Jeden bod z Modřan se zdá jako málo, ale po prvním zápasu je to pro nás vlastně bonus.

• Sestava 1. zápas : Džavoronok, Bican J., Houda T. ml, Mašek V., Baláž, Stefanovič libera : Petrák, Mašek T. střídali : Král, Fujda, Suvák, Fišer
  • Sestava 2. zápas : Fišer, Bican J., Fujda, Mašek V., Král, Stefanovič, libera : Petrák, Mašek T. střídali: Suvák, Houda T.ml

Další zápas jsme hráli na domácí palubovce v tělocvičně SPgŠ. V sobotu 16.11.2019 jsme přivítali vedoucí tým tabulky - Domažlice. V první zápase se hrál dobrý volejbal. Před výbornou diváckou kulisou asi 50  diváků jsme soupeře od začátku tlačili dobrým podáním a skvělou obranou na síti. Hlavně v podání Radka Baláže. Skvěle hrající Matyáš Džavoronok rozdával nahrávky na jedny ruce jak na běžícím páse. Skvělou přihrávku předvedli naši přihrávači. Kromě ztracené koncovky ve druhém setu jsme hráli skoro bezchybně. Výhra 3:1 nás hodně potěšila a myslím, že i diváci odcházeli na oběd spokojeni.

Do druhého zápasu jsem opět změnili sestavu. Maty a Radek museli na zápas A týmu a tak jsme naskočili s nestárnoucím Milanem Bicanem na nahrávce. Bohužel soupeř se do druhého zápasu výrazně zlepšil. Tedy hlavně smečař Jelínek neudělal na útoku chybu. Bohužel jsme nenašli recept na vedoucí tým tabulky a prohráli jsme 1:3. Tři body do tabulky se nám hodí. Tabulka je velmi vyrovnaná a bude záležet na každém bodu.

• Sestava 1. zápas :  Džavoronok, Bican J., Fujda, Mašek V., Baláž, Král libera : Petrák, Mašek T. střídali : Stefanovič, Suvák, Fišer, Houda T. ml, Bican M
  • Sestava 2. zápas: Bican M., Bican J., Mašek V., Houda T. ml., Stefanovič, Král libera : Petrák, Mašek T. střídali: Suvák, Flekač, Fujda, Fišer

Díky všem divákům za fandění a podporu během zápasů.