Generální partner - Skupina ČEZ

2 body s Českou lípou bereme jako úspěch

24. 1. 2019 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: red, komentářů: )

Společná fotografie b-týmu z Netolic

V sobotu 19.1.2019 přivítal náš B-tým hráče České Lípy. V tělocvičně na Pajdě se odehrála dvě vyrovnaná utkání o druhé místo v tabulce.

Naši borci v prvním utkání nastoupili v plné sestavě i s Džavou na nahrávce. První set jsme prohráli až v dramatické koncovce, když se nám nepovedlo zaútočit. Další dva sety jsme Lípu jasně přehráli a ujali se tak vedení 2:1. Lípa se ovšem nevzdala a bojovný zápas pokračoval dál. Opět jsme se dostali do koncovky, kde jsme opět bohužel nedokázali složit důležité míče a šlo se do pátého setu. Ani za podpory skvělých diváku se nám nepodařilo vyhrát a první zápas tedy prohráváme 2:3.

Pro nás dobrý bod do tabulky a dobrý pocit z odvedené hry. V tomto utkání jsme mohli ovšem vyhrát i za 3 body. Do druhého utkání jsme museli udělat několik změn v sestavě. V první setu druhého zápasu jsme Lípu přejeli s přehledem. Vypadalo to s námi dobře, ovšem to se už nepotvrdilo ve druhém a třetím setu, kdy jsme polevili hlavně na příjmu a soupeř nás jasně přehrával. Čtvrtý set se vyvíjel stejně, ale v koncovce se dostal na podání Tomáš Botka a díky jeho skvělé sérii jsme se dostali do vedení a tentokrát koncovku vyhráli. Pátý set už nám bohužel nevyšel a tak jsme prohráli 2:3. Druhý bod do tabulky je pro nás z tohoto zápasu výborný. Z tohoto utkání jsme také mohli odejít zcela bez bodu.  V obou zápasech se hrál dobrý volejbal. V tabulce jsme na krásném 3. místě.

V sobotu 26. jedeme do Prahy na dva zápasy s SK Prosek, který je sice na 8. místě, ale hraje velmi dobrý volejbal, takže uvidíme jak se bude dařit tam.

Děkujeme divákům za skvělou podporu v obou zápasech.

Sestavy:

1. zápas: Bican J., Džavoronok, Mochalov, Houda T., Mašek V., Málek libero: Botka střídali: Suvák, Stefanovič, Flekač, Bican M.,

2. zápas: Bican J., Bican M., Mochalov, Stefanovič, Málek, Botka libero: Mašek střídali: Suvák, Flekač