Generální partner - Skupina ČEZ

B-tým hostil SK Prosek Praha

22. 10. 2018 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: red, komentářů: )

B-tým po první utkání proti SK Prosek Praha

Netradičně v neděli odehrálnáš B-tým na domácí palubovce další dvojutkání 2. ligy.

Do obou utkání jsme mohli nasadit mladé hráče A týmu - Džavoronoka a Vašinu, což se ukázalo jako klíčové pro vývoj obou utkání. Prosek, ikdyž se v tablce nachází na posledních místech, hrál velice dobrý volejbal.  My jsme postrádali výraznou oporu na postu blokaře Tomáše Houdu, ale velice dobře ho zastoupil junior Vojta Stefanovič, který odehrál obě utkání spolehlivě. V prvním i ve druhém utkání přišly serie na podání, kdy jsme vždy soupeři lehce odskočili - výborně servíroval Zdeněk Málek, který přidal i výborné zákroky v poli. První utkání jsme vyhráli 3:0 vcelku s pohodovým rozdílem, ale nebylo to nic lehkého, V důležitých chvílích pomohl Vašina nekompromisním útokem ze všech zón hřiště :-)

Druhé utkání bylo v prvních dvou setech vyrovnané. První koncovku jsme prohráli, kvuli chybám na útoku, kde Mašek neuhrál 3 míče za sebou. Další set jsme vedli o několik bodů, ale nakonec jsme jej museli zachránit opět smečí Vašiny. Poté už jsme se rozehráli ke kvalitnímu výkonu. Poslední set druhého utkání dohrávali junioři, kteří si tak poprvé vyzkoušeli atmosféru utkání mužů. Jeden z posledních míčů zápasu ovšem nekompromisně složil do prostřed soupeřova pole nestárnoucí Pavel Flekač, který přišel ikdyž měl za sebou 4 noční a před sebou další 3. Pavle díky!! Velice dobře zahrál na postu univerzála Pepa Bican, ale to už je taková jeho klasika:-) Druhé utkání tedy 3:1 výhra a krásných 6 bodů do tabulky.