Béčko o víkendu zahájilo sezónu na výbornou!

9. 10. 2018 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: red, komentářů: )

B-tým po úvodním zápase 2. ligy

VK Karlovarsko B - TJ Netolice 3:0 a 3:0

V sobotu 6.10. 2018 náš B tým zahájil další druholigovou sezón. Na domácí palubovce jsme hostili jihočeské Netolice. Naše klasická sestava se rozrostla pro tento zápas o několik juniorů, takže nás bylo na utkání připraveno 12. Do prvního zápasu jsme mohli nasadit i nahrávače A týmu Matyáše Džavoronoka, což byla velká posila. Od prvních míčů zápasu bylo znát, že převaha bude na naší straně. Vytvořili jsme na soupeře tlak dobrým podáním a následně jsme spolehlivě dohrávali ubráněné míčei. Na liberu předvedl dobý výkon mladý Tomáš Petrák. V průběhu zápasu se do hry dostali všichni junioři, takže zapracování do týmu proběhlo bez problémů. První zápas jsme vyhráli 3:0 (25:10,25:14,25:14).

Do druhého jsme se museli obejit bez Džávy, který musel plnit povinnosti v A týmu a bez Tomáše Botky. Tomáš v prvním zápase hrál velice dobře, spolehlivě. V proměněné sestavě jsme pokračovali v dobrém výkonu. Druhý set druhého zápasu se dostal do koncovky, ale tu jsme zvládli a ve třetím jsme už opět dominovali na hřišti. Oba dva zápasy odehrál skvěle Zdeněk Málek, který je pro nás skvělou posilou. Třetí set druhého zápasu naskočil na blok junior Vojta Stefanovič a je třeba ho pochválit za předvedený výkon. Tedy druhý zápas 3:0 (25:18,25:23,25:14).

Děkujeme všem divákům, kteří si i přes krásné počasí našli cestu na náš zápas a fandili.

V sobotu 13.10. vyrážíme do České Lípy, kde nás čeká favorit soutěže a tedy těžký soupeř. Uvidíme zda se nám podaří vyválčit nějaké body.

Další domácí zápas hrajeme v neděli 21.10. 2018 proti Proseku.

Sestavy:

1. zápas: Džavoronok, Bican J., Houda T. st., Mochalov, Botka, Málek, libero : Petrák střídali: Suvák, Stefanovič, Fišer, Houda T. ml., Drahokoupil.

2. zápas: Fišer, Bican J., Houda T. st, Mochalov, Málek, Mašek V., libero: Petrák střídali: Suvák, Stefanovič, Houda T.ml., Drahokoupil, Bartek