Proti Plzni jako den a noc

10. 10. 2017 (zdroj: text i foto: Vít Mašek, komentářů: )

Momentka z utkání proti Plzni

V sobotu 7.10. jsme odehráli další domácí dvojzápas 2. ligy.

Tentokrát jsme hostili družstvo z nedaleké Plzně. Plzeňáci v prvním kole 2x porazili Jirkov a tak se jednalo o přímý souboj sousedů v tabulce. Do prvního zápasu jsme nastoupili velice špatně. Množství chyb  na podání a v útoku z naší strany bylo příčinou stavu 7:15. Ovšem dokázali jsme se po druhém TO zkoncentrovat a dotáhli první set do koncovky, kde jsme vyhráli a ujali se tedy vedení 1:0 na sety. Druhý a třetí set jsme hráli dobrý volejbal. Dobře jsme přihrávali a Honza Štefko pěkně rozdával nahrávky. Dobrým příjmem a obranou v poli jsme oba sety vyhráli a připsali si tak krásné 3 body do tabulky.

Do druhého zápasu jsme udělali 3 změny v sestavě. Na nahrávku přišel na hřiště Milan Bican a na blok Mochalov a mladý Kuba Moravec ( junior ). Soupeř také vystřídal. Zápas byl od samého začátku vyrovnaný. V prvním setu jsme tahali opět za kratší konec provazu a prohráli jsme ho jasně. Další dva sety byly hodně vyrovnané a rozhodovalo se až v koncovkách. V těch jsme bohužel udělali vždy dvě chyby a prohráli tak druhý zápas 0:3. Oba zápasy zahrál výborně na liberu Tomáš Petrák. Věkem ještě kadet předvedl pěkný výkon. Příští týden jedeme do České Lípy, kde se nám dlouhodobě nedaří přivážet body. Kluci z Lípy hrají dobře, ale pokusíme se udělat nějaké body abychom zůstali v horní polovině tabulky. Držte nám palce:-)

Děkujeme všem skvělým fanouškům za podporu. Díky moc.

Více fotografiíí naleznete v galerii.

Sestavy:

1. zápas - Štefko, Bican J., Mašek V, Botka, Houda T,,Kodera, libero: Petrák střídali: Bican M., Mochalov, Fujda, Suvák, Moravec

2. zápas- Bican M., Bican J., Mašek V., Botka, Mochalov, Moravec, libero: Petrák střídali: Kodera, Houda T., Müller, Suvák, Fujda