Generální partner - Skupina ČEZ

B-tým si připsal plný počet bodů

2. 10. 2017 (zdroj: text: Vít Mašek, foto: Jakub Novotný, komentářů: )

Momentka z prvního utkání proti Chabařovicím

Netradičně v neděli 1.10. zahájil náš B tým svou letošní sezónu 2. ligy. Na domácí palubovce na Pajdě přivítal hráče Slovanu Chabařovice.

První zápas zahájil v 10:00 rozhodčí Bohouš Janouch, kterému dělal druhého rozhodčího pan Nosek. Naše družstvo nastoupilo k zápasu soustředěně a po velmi dobrém podání následovala i dobrá obrana. Ve všech třech setech jsme si udržovali mírné vedení a dotáhli je až do úspěšné koncovky. První zápas tedy výhra 3:0.

Do druhého zápasu se rozhodčí vyměnili a my jsme udělali také změny v sestavě. Chabařovice jak známo nic nevzdávají a bylo to na hřišti také znát. Zápas byl vyrovnaný. My jsme velice dobře přihrávali a v útoku se rozdováděli legendy Novák a Novotný. Ve druhém setu přišlo z naší strany hodně chyb, čehož soupeř využil a vyhrál tento set. Další dva sety už opět byli ve znamení našeho dobrého podání. Vítězstvím 3:1 ve druhém zápase jsme si připsali do tabulky 6 bodů, což je na začátek soutěže paráda. Do obou utkání také zasáhli hráči z našich mládežnických družstev. Na bloku se předvedl junior Jakub Moravec a na liberu kadet Tomáš Petrák. Poděkování patří všem hráčům, kteří přišli na zápas. Jen tak dál:-).

Chtěl bych poděkovat všem fanoušků, kteří přišli podpořit náš tým a fandili jako vždy po celé dvě utkání.

Sestavy:

1. zápas : Štefko, Novák, Mašek V., Mochalov, Houda, Bican J.,  libero : Botka, střídali: Bican M., Novotný, Moravec, Petrák, Kodera

2. zápas: Štefko, Novák, Botka, Kodera, Houda, Novotný libero: Mašek V, střídali: Bican M., Bican J., Moravec,Petrák, Mochalov

Pár fotografií si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Speciální poděkování pro Míšu Suváka a Láďu Kubu za podporu:-)