Generální partner - Skupina ČEZ

Zápasy A-tým

Hala: Hala míčových sportů, Západní 1821/77, 360 01 Karlovy Vary (mapa)
Soutěž: UNIQA extraliga mužů, CEV Liga mistrů, Český pohár

22.9.2018 - 10:00h
Kladno - Karlovarsko
1:3 (-20,-18,22,-16)
22.9.2018 - 14:00h
Kladno - Karlovarsko
1:3 (-19,19,-15,-24)
29.9.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Plzeň
3:1 (22,-15,16,18)
29.9.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Plzeň
3:1 (17,22,-21,19)
29.9.2018 - 18:00h
Praha - Karlovarsko
0:3 (-19,-20,-24)
6.10.2018 - 10:00h
Karlovarsko B - Netolice
3:0 (10,14,14)
6.10.2018 - 14:00h
Karlovarsko B - Netolice
3:0 (18,23,14)
6.10.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice
3:1 (24,21,-20,17)
13.10.2018 - 10:00h
Česká Lípa - Karlovarsko B
3:0 (18,21,19)
13.10.2018 - 12:00h
Orion - Karlovarsko
3:1 (23,18,-20,16)
13.10.2018 - 14:00h
Česká Lípa - Karlovarsko B
3:1 (12,14,-21,20)
13.10.2018 - 16:00h
Orion - Karlovarsko
1:3 (20,-25,-23,-18)
13.10.2018 - 18:30h
Brno - Karlovarsko
2:3 (-16,21,20,-22,-13)
20.10.2018 - 12:00h
Č. Budějovice - Karlovarsko
3:0 (17,15,19)
20.10.2018 - 18:00h
Nový Jičín - Karlovarsko
3:0 (19,21,17)
20.10.2018 - 18:00h
Karlovarsko - O. Voda
3:1 (19,-22,15,17)
21.10.2018 - 10:00h
Karlovarsko B - Prosek
3:0 (15,19,22)
21.10.2018 - 13:00h
Karlovarsko - Ústí n. L.
1:3 (-23,21,-16,-24)
21.10.2018 - 14:00h
Karlovarsko B - Prosek
3:1 (-20,23,18,11)
21.10.2018 - 17:00h
Karlovarsko - Liberec
0:3 (-13,-7,-13)
27.10.2018 - 11:00h
Karlovarsko - Č. Krumlov
3:0 (14,21,23)
27.10.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Č. Krumlov
3:0 (22,15,19)
27.10.2018 - 18:00h
Liberec - Karlovarsko
2:3 (18,-23,17,-24,-11)
3.11.2018 - 11:00h
Jirkov - Karlovarsko B
1:3 (21,-13,-22,-22)
3.11.2018 - 15:00h
Jirkov - Karlovarsko B
1:3 (21,-19,-14,-19)
3.11.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Benátky n. J.
3:0 (11,20,20)
10.11.2018 - 09:00h
Dansport - Karlovarsko
0:3 (-16,-9,-13)
10.11.2018 - 10:00h
Karlovarsko B - Domažlice
3:0 (23,20,18)
10.11.2018 - 13:00h
Dansport - Karlovarsko
1:3 (-19,17,-17,-20)
10.11.2018 - 14:00h
Karlovarsko B - Domažlice
0:3 (-12,-23,-12)
10.11.2018 - 17:00h
Ústí n. L. - Karlovarsko
0:3 (-17,-19,-22)
17.11.2018 - 10:00h
Plzeň - Karlovarsko B
2:3 (22,20,-15,-27,-11)
17.11.2018 - 10:00h
Karlovarsko - Ústí n. L.
0:3 (-16,-8,-15)
17.11.2018 - 14:00h
Plzeň - Karlovarsko B
3:0 (20,21,20)
17.11.2018 - 14:00h
Karlovarsko - Blue Volley
0:3 (-14,-18,-13)
17.11.2018 - 19:00h
Karlovarsko - Zlín
3:0 (14,23,16)
18.11.2018 - 09:00h
Prosek - Karlovarsko
3:0 (23,19,12)
21.11.2018 - 18:00h
Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE - Karlovarsko
3:0 (16,16,17)
24.11.2018 - 10:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
1:3 (-19,-13,20,-18)
24.11.2018 - 14:00h
Č. Budějovice B - Karlovarsko
0:3 (-21,-18,-25)
26.11.2018 - 18:10h
Příbram - Karlovarsko
3:2 (-23,20,-20,24,9)
1.12.2018 - 10:00h
Karlovarsko B - Kladno B
3:1 (18,20,-21,15)
1.12.2018 - 14:00h
Karlovarsko B - Kladno B
3:0 (18,7,23)
1.12.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Ostrava
0:3 (-24,-23,-22)
2.12.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Ostrava
3:0 (15,16,16)
8.12.2018 - 09:00h
Karlovarsko B - Chabařovice
3:0 (20,23,19)
8.12.2018 - 11:00h
Karlovarsko - Sokolov
3:0 (20,17,21)
8.12.2018 - 13:00h
Karlovarsko B - Chabařovice
3:0 (19,22,17)
8.12.2018 - 15:00h
Karlovarsko - Sokolov
3:1 (16,17,-22,13)
10.12.2018 - 20:15h
Kladno - Karlovarsko
3:1 (-23,24,25,23)
15.12.2018 - 09:00h
Příbram B - Karlovarsko B
3:0 (17,29,21)
15.12.2018 - 13:00h
Příbram B - Karlovarsko B
3:0 (17,17,19)
15.12.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Praha
3:0 (19,34,22)
19.12.2018 - 18:00h
Karlovarsko - Cucine Lube CIVITANOVA
0:3 (16,18,14)
22.12.2018 - 19:30h
Č. Budějovice - Karlovarsko
3:1 (22,16,-21,15)
29.12.2018 - 17:00h
Karlovarsko - Brno
3:1 (-23,18,26,17)
12.1.2019 - 10:00h
Netolice - Karlovarsko B
0:3 (-14,-27,-17)
12.1.2019 - 14:00h
Netolice - Karlovarsko B
1:3 (-21,-15,18,-21)
12.1.2019 - 18:00h
O. Voda - Karlovarsko
3:1 (17,22,-16,18)
13.1.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Kladno
3:1 (-23,14,23,17)
13.1.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Kladno
3:1 (22,-22,22,17)
16.1.2019 - 20:30h
Azimut Modena - Karlovarsko
3:0 (24,22,17)
19.1.2019 - 10:00h
Karlovarsko B - Česká Lípa
2:3 (-23,14,15,-22,-9)
19.1.2019 - 14:00h
Karlovarsko B - Česká Lípa
2:3 (17,-19,-20,23,-11)
19.1.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Liberec
0:3 (-28,-18,-23)
20.1.2019 - 09:00h
Plzeň - Karlovarsko
2:3 (-23,22,-14,24,-12)
20.1.2019 - 13:00h
Plzeň - Karlovarsko
2:3 (23,26,-20,-20,-10)
24.1.2019 - 17:00h
Ostrava - Karlovarsko
2:3 (-18,14,26,-22,-9)
26.1.2019 - 11:00h
Prosek - Karlovarsko B
3:1 (23,-20,17,20)
26.1.2019 - 15:00h
Prosek - Karlovarsko B
3:1 (23,19,-18,24)
26.1.2019 - 17:00h
Benátky n. J. - Karlovarsko
0:3 (-19,-19,-21)
27.1.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Orion
3:0 (16,22,22)
27.1.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Orion
1:3 (12,-23,-21,-21)
31.1.2019 - 20:30h
Cucine Lube Civitanova - Karlovarsko
3:0 (16,18,14)
2.2.2019 - 14:00h
Beskydy - Karlovarsko
3:0 (13,14,10)
2.2.2019 - 17:00h
Karlovarsko - Blue Volley
0:3 (-11,-7,-17)
3.2.2019 - 09:00h
Česká Třebová II - Karlovarsko
3:0 (9,12,19)
4.2.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Ústí n. L.
3:2 (18,-21,-17,23,8)
9.2.2019 - 10:00h
Karlovarsko B - Jirkov
3:2 (21,-24,-23,15,7)
9.2.2019 - 14:00h
Karlovarsko B - Jirkov
2:3 (22,14,-19,-21,-10)
9.2.2019 - 15:00h
Zlín - Karlovarsko
0:3 (-22,-20,-17)
13.2.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE
0:3 (19,23,18)
16.2.2019 - 10:00h
Domažlice - Karlovarsko B
3:0 (21,18,18)
16.2.2019 - 10:00h
Č. Krumlov - Karlovarsko
0:3 (-15,-19,-17)
16.2.2019 - 14:00h
Domažlice - Karlovarsko B
3:0 (23,18,16)
16.2.2019 - 14:00h
Č. Krumlov - Karlovarsko
0:3 (-15,-19,-12)
17.2.2019 - 19:00h
Kladno - Karlovarsko
3:1 (22,-20,18,21)
23.2.2019 - 09:00h
Karlovarsko B - Plzeň
3:2 (-21,12,-21,17,13)
23.2.2019 - 11:00h
Karlovarsko - Dansport
3:1 (10,21,-23,16)
23.2.2019 - 13:00h
Karlovarsko B - Plzeň
0:3 (-19,-21,-20)
23.2.2019 - 15:00h
Karlovarsko - Dansport
3:0 (20,16,18)
23.2.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Příbram
3:0 (23,14,16)
27.2.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Azimut Modena
0:3 (18,21,19)
2.3.2019 - 12:00h
Ústí n. L. - Karlovarsko
3:2 (19,-22,11,-23,11)
2.3.2019 - 17:00h
Ostrava - Karlovarsko
3:1 (22,23,-20,20)
2.3.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Prosek
1:3 (-23,-18,22,-19)
3.3.2019 - 11:00h
Karlovarsko - Česká Třebová II
0:3 (-17,-19,-20)
7.3.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Kladno
3:2 (-21,20,-22,18,9)
9.3.2019 - 10:00h
Kladno B - Karlovarsko B
3:0 (17,17,22)
9.3.2019 - 14:00h
Kladno B - Karlovarsko B
3:1 (20,21,-19,21)
16.3.2019 - 10:00h
Chabařovice - Karlovarsko B
3:1 (23,22,-22,16)
16.3.2019 - 14:00h
Chabařovice - Karlovarsko B
3:0 (23,19,19)
17.3.2019 - 10:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B
3:1 (8,-23,20,20)
17.3.2019 - 14:00h
Karlovarsko - Č. Budějovice B
3:1 (21,17,-25,18)
19.3.2019 - 17:00h
Ostrava - Karlovarsko
3:2 (-22,16,19,-20,8)
22.3.2019 - 18:00h
Karlovarsko - Ostrava
1:3 (-11,-20,16,-22)
23.3.2019 - 10:00h
Karlovarsko B - Příbram B
1:3 (12,-20,-19,-19)
23.3.2019 - 11:00h
Sokolov - Karlovarsko
0:3 (-32,-12,-20)
23.3.2019 - 14:00h
Karlovarsko B - Příbram B
1:3 (-19,-18,23,-23)
23.3.2019 - 15:00h
Sokolov - Karlovarsko
0:3 (-23,-17,-19)
25.3.2019 - 18:00h
Ostrava - Karlovarsko
3:2 (-22,-23,24,23,14)
30.3.2019 - 12:00h
Česká Třebová II - Karlovarsko
3:0 (22,8,9)
30.3.2019 - 16:00h
Karlovarsko - Prosek
1:3 (21,-16,-15,-11)
31.3.2019 - 09:00h
Beskydy - Karlovarsko
3:0 (9,10,12)
13.4.2019 - 09:00h
Sokolov - Karlovarsko
1:3 (19,-17,-18,-14)
13.4.2019 - 15:00h
Karlovarsko - Dansport
3:1 (-23,21,13,23)
14.4.2019 - 11:00h
Karlovarsko - Klatovy
3:1 (-25,22,19,10)
14.4.2019 - 17:00h
Kladno - Karlovarsko
1:3 (-17,-13,22,-14)

Partneři klubu

Tento web používá soubory cookie. Cookies používáme k ukládání vašeho nastavení a preferencí a analýze návštěvnosti našich stránek. Svůj souhlas udělujete VK Karlovarsko z.s.

Spravovat cookies