Generální partner - Skupina ČEZ

Vybojovaných 6 bodů ze zápasů s Mělníkem

22. 10. 2019 (zdroj: text i foto: Vít Mašek, komentářů: )

B-tým po dvou výhrách v Mělníku

Další dvojutkání čekalo B tým v sobotu 19.10.2019. Odjezd do Mělníku byl v krásných 8 hodin, protože náš první zápas začánal až v 11:00.

Do prvního zápasu jsme naskočili v dobrém tempu, ale soupeř byl bojovný a ve své malé tělocvičně nás v koncovce přehrál. V klidu jsme šli do druhého setu a věřili jsme v obrat. Doboru hrou v poli a dobrým podáním jsme začali soupeře tlačit. Ikdyž všechny tři sety jsme dohráli až v koncovkách. V těchto setech jsme měli převahu a dobrou hrou jsme vyhráli 3:1 a zapsali si 3 body do tabulky. Po dlouhém obědě jsme nastoupili do druhého zápasu v pozměněné sestavě. První set si noví hráči zvykali na nízký strop a tak jsme ho prohráli vcelku jasně. Od druhého setu už jsme soupeře k ničemu nepustili. Opět dobré podání a následná obrana. Výhra 3:1 znamenala další 3 body do tabulky a krásný pocit na cestu domů. Ještě se nám podařilo stihnout půlku zápasu A týmu, takže krásná sobota.

Sestavy:

1. zápas : Bican M.,Bican J., Houda T. st, Král, Mašek V., Fujda libera: Petrák, Mašek T. střídali: Stefanovič, Fišer, Suvák, Houda T. ml

2. zápas : Bican M., Bican J., Houda T. ml, Mašek V., Stefanovič, Král libera : Petrák, Mašek T. střídali: Fišer, Suvák, Houda T. st, Fujda

Další zápas hrajeme již tuto sobotu 26.10.2019 na Pajdě od 10 a od 14 hodi. Soupeřem nám bude tým Příbram B