Generální partner - Skupina ČEZ

Volejbalisté Karlovarska vyzvou nejlepší tým Ligy mistrů

31. 1. 2019 (zdroj: text i foto: red, komentářů: )

Ondřej Hudeček v dobré náladě před tréninkem v italské Civitanově

Hlavní fáze volejbalové Ligy mistrů má tento týden na programu první kolo odvetných zápasů. Šampion české extraligy nastoupí na hřišti favorita soutěže, týmu Cucine Lube Civitanova.

Italský tým prochází Ligou mistrů suverénně, všechny tři dosavadní zápasy vyhrál 3:0 a jako jediný celek v soutěži zatím neztratil ani set. Stejným výsledkem zvítězil i v nedělním duelu italské ligy s Monzou. "Za úspěch budeme brát jakýkoli náš dobrý výkon, jestli to bude stačit na nějakou koncovku nebo na výhru v setu, od toho bych se zkusil odprostit, hlavně chci, abychom podali kvalitní a bojovný výkon," burcuje Hudeček.

Volejbalistům Karlovarska se v posledním období také daří, nejprve stvrdili postup do semifinále Českého poháru a v lize pak vyhráli hladce v Benátkách nad Jizerou. "Na Ligu mistrů jsme nic moc neměnili, jedeme zaběhnutou rutinu," dodal Hudeček k přípravě na zápas v Civitanově. "Jsme posíleni dvěma výhrami, tak doufejme, že jsme tím získali větší týmovou pohodu.

Utkání Civitanovy s Karlovarskem začíná ve čtvrtek ve 20.30 hodin, druhý duel skupiny B svedou polský Kedzierzyn-Kožle a italská Modena.

Podívejte se na průběžně aktualizovanou fotogalerii.